Help ons mee de dood een natuurlijke plek in het leven te geven.

Door de dood een natuurlijke plek in het leven te geven, kunnen we in Nederland samen beter met verlies, rouw en sterven omgaan.

Dat is hoognodig: uit onderzoek blijkt dat er nog veel misverstanden zijn over rouwen, waardoor te veel mensen in stilte verdriet hebben. En waardoor we het lastig vinden om om te gaan met iemand die rouwt.

Daarin zullen we elkaar wat beter moeten onersteunen.

Help je ons ook mee?

Je helpt ons door lid te worden van onze vereniging. Dat kan al vanaf een tientje per jaar. Of door een vrijwilliger te worden die nabestaanden een luisterend oor biedt en er voor hen is op momenten dat het nodig is. Of door je aan te melden als samenwerkingspartner, zodat we van elkaar kunnen leren.

Maya Bryobhokun (lid)

“Nu nadenken over de dood legt bloot wat je belangrijk vindt in het leven“

       Word lid       

Marjan Brinkman (vrijwilliger)

“Door mijn eigen verlieservaringen kan ik er zijn voor een ander“

Word vrijwilliger

Patrick van Loosbroek (Allianz)

“Met Rouwsteun kunnen we onze klanten meer nazorg bieden“

   Word partner