Vereniging Yarden heet nu officieel Vereniging leven met dood

Op 10 oktober 2022 hebben we officieel onze nieuwe naam gekregen: de Vereniging leven met dood. Daarmee is Vereniging Yarden verleden tijd en kunnen we flinke stappen gaan zetten op het gebied van het ondersteunen van nabestaanden in Nederland. Onze bestuursleden Annemieke Mars en Jan Neijzen zetten die dag hun handtekening onder de officiële documenten bij de notaris.

Wij zijn trots op onze nieuwe naam. Als Vereniging leven met dood bouwen we voort op ruim 100 jaar historie. De opgedane kennis en onze wens om nabestaanden te blijven ondersteunen is niet verloren gegaan. Onze missie blijft daarmee dezelfde: de dood een natuurlijke plek in het leven geven en doen wat nodig is om nabestaanden te ondersteunen. We willen dit alleen op andere, vernieuwende manieren gaan aanpakken. Daarover hoor je binnenkort meer!

Natuurlijk blijft de ondersteuning door onze vrijwilligers via de Rouwchat Praten over verlies onveranderd doorgaan.

Lees meer publicaties